Kilka słów o mnie

Najtrudniej jest powiedzieć, a tym bardziej napisać coś o sobie… Spróbuję jednak. Postaram się, żeby było zwięźle i konkretnie.

Nazywam się Dominik Kłudkiewicz. Z wykształcenia jestem chemikiem i związany jestem z przemysłem farmaceutycznym. Już od kilkunastu lat odkrywam czym jest kosmetologia, medycyna estetyczne i dermatologia. Muszę chyba przyznać, że jest to moje hobby. Wszystkie wspomniane zagadnienia zgłębiam właściwie „od zaplecza”, ponieważ od kilku lat współpracuję z magazynem „Dermatologia i Kosmetologia Praktyczna”. Zdobyte doświadczenie pozwala mi krytycznie patrzeć na wszystkie „cuda” i marketingowe obietnice jakimi zasypują nas dystrybutorzy i producenci kosmetyków i  profesjonalnego sprzętu.

Zdecydowałem się na założenie bloga, ponieważ wydaje mi się, że ogólnie pojęta pielęgnacja to coś oczywistego dla każdego faceta. Okazuje się, że jest jednak wiele tajemnic, które mężczyźni muszą odkrywać. Nie każdy musi znać się na chemii, składzie INCI czy szczegółach technicznych urządzenia. Postaram się więc przybliżyć Wam tematy, które wydają mi się interesujące i potrzebne. W tym miejscu chciałbym podkreślić, że na swojego bloga zapraszam też wszystkie Panie!

Chciałbym tu skupić się na produktach aptecznych, dla profesjonalistów oraz na popularnych zabiegach estetycznych. W tym momencie stanowczo oświadczam, że cokolwiek by nie było, nie planuję powiększać sobie piersi 😉

Blog „Uroda męskim okiem” to miejsce, w którym chciałbym podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem, gdzie odrobinę krytycznym okiem będę spoglądał na produkty i zabiegi dostępne na rodzimym rynku.

Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *