Gdzie wpaść na zakupy internetowe?

Czas na przegląd nowych miejsc on-line, gdzie warto zakupić kosmetyki (i nie tylko). Idą święta, a więc fajnie wiedzieć, gdzie można kupić coś ciekawego i w dobrej cenie.

Drogeria OLMED

Tym razem chciałbym wspomnieć o internetowej Drogerii Olmed. Usłyszałem o niej po raz pierwszy, gdy  otrzymałem propozycję przetestowania preparatu na odporność Colostrum. Zanim zdecydowałem się odpowiedzieć na propozycję to szczegółowo zapoznałem się z tym, co oferuje to miejsce. .

Okazuje się, że w drogerii tej każdy może znaleźć coś dla siebie. Znajdują się tu marki zarówno marketowe jak i apteczne. Do tego znajdziecie też leki bez recepty, produkty dla dzieci, suplementy, urządzenia związane ze zdrowiem takie jak np. ciśnieniomierze. Jest w czym wybierać!

Najbardziej spodobała mi się sekcja z produktami mającymi krótki termin ważności. Naprawdę w dobrej cenie możecie tu znaleźć wiele ciekawych produktów. Jeśli potrzebujecie czegoś  i wiecie, że zużyjecie ten produkt w ciągu 1-2 miesięcy  to warto skorzystać. Jak ostatnio zaglądałem na stronę drogerii to było aż 13 (!) stron z tego typu produktami.

Drogeria posiada sekcję BLOG, gdzie możecie znaleźć ciekawe materiały. Moją uwagę zwróciły wpisy o szałwii czy spirulinie. Wszystkie materiały posiadają bibliografię, a więc jest rzetelnie!

Zakupy on line
Przeglądając Blog Drogerii Olmed możecie znaleźć interesujące materiały.

Z ciekawostek – przeglądając produkty napotkałem  tu marki, których nigdzie indziej nie widziałem,  np. Yappco. Znacie ją?

Perfumeria Yasmeen

Drugie miejsce, które warto odwiedzić to perfumeria, w której można znaleźć arabskie pachnidła ? Perfumeria posiada też sklep stacjonarny w Warszawie, do którego wybieram się już długo i jakoś nie mogę dojechać.

W Yasmeen możecie kupić mydło do mycia rąk i ciała, które opisywałem na profilu. Ja skusiłem się też na dezodoranty w bardzo korzystnej cenie. Brałem w ciemno i nie zawiodłem się. Zapachy długo się utrzymują. Na Gwiazdkę planuję zakupić odpowiadające im perfumy.

Sklep internetowy jest bardzo intuicyjny i oprócz perfum znajdziecie w nim kosmetyki naturalne. Podoba mi się, że jest tam duży dział nazywający się „aromaterapia”, gdzie znajdziecie olejki eteryczne, świece. Zachęcam do pochylenia się nad perfumami w olejku ? Jest też strefa męska, gdzie znajdziecie kosmetyki oraz perfumy właśnie dla mężczyzn.

Zakupy on line
Strefa męska w internetowej perfumerii Yasmeen

Sumując, w tym miejscu znajdziecie wiele pachnących produktów w bardzo korzystnych cenach.

Realizacja zamówienia idzie bardzo szybko i sprawnie. Polecam!

Podsumowanie

Osobiście uważam, że jeśli planujecie robić zakupy na gwiazdkę, to warto odwiedzić wyżej wspominane sklepy on-line. Dajcie znać co sądzicie o tych dwóch miejscach, o których wspomniałem. Ciekaw jestem Waszych wrażeń…

PS. Zapraszam też do odwiedzin poprzedniego wpisu z moimi rekomendacjami sklepów internetowych

2 komentarze Dodaj własny

  1. Grzesiacz pisze:

    Ciekawy opis Dominik ?

    1. Dominik pisze:

      Dziękuję. Akurat tam „byłem” i mogę polecić 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *