Dzień Ojca-propozycje prezentowe cz.1

Do Dnia Ojca jeszcze trochę czasu, co nie zmienia faktu, że warto już powoli o nim myśleć. Jestem zdania, że o rodzicach zawsze należy pamiętać. Nie tylko od święta…

Dobre słowo, wspólny obiad też  mogą być pomysłem na prezent. Jeśli chcielibyście jednak obdarować Tatę ciekawym prezentem to zapraszam do pierwszej części mojego mini przeglądu. Tym razem w przeglądzie uwzględniam nie tylko kosmetyki. Dlaczego? Ponieważ nie samymi kosmetykami człowiek żyje… 😉

Książka

Uważam, że bardzo fajnym prezentem może być książka! Uwielbiam czytać, choć ostatnio, przyznaję, jakoś ciężko mi to idzie. Na prezent chciałbym zaproponować dwie książki będące jednocześnie przewodnikami. Jedna z nich oprowadza po Izraelu- „Izrael Oswojony” autorstwa Ela Sidi, a druga – po Pradze- „Osobisty przewodnik po Pradze” autorstwa Mariusza Szczygła. Obie miałem przyjemność poznać i uważam, że są bardzo ciekawie napisane.

Prezent dobry na każdą okazję

Żel do mycia

Nie byłbym sobą, gdybym nie polecił żadnych kosmetyków. Żel do mycia – produkt niezbędny. Każdy mężczyzna korzysta z żelu i z pewnością będzie zadowolony z takiego prezentu. Jeśli chcecie zaskoczyć, to postawcie na produkty, które Was zaintrygują zapachem.

Żel rodzimej marki Duetus to produkt uniseks pachnący lawendą, odrobinę tymiankiem i cytrusami. Dla mnie bardzo przyjemne połączenie! Stosowałem go na własnej skórze i z czystym sumieniem mogę polecić. Jeśli Wasz Tata lubi zapach lawendy to będzie zachwycony.

Inna propozycja to żel marki Truefitt&Hill, którego zapach kojarzy mi się z klasyczną wodą kolońską. Gdy stoję pod prysznicem i zaczynam rozprowadzać ten żel po ciele to mam wrażenie, że żel „wybucha” zapachem, który z czasem zmienia się. Wyczuwam zapach drzewny, piżmo… Jest tego więcej, ale musicie sami sprawdzić. Ten żel do mycia znajdziecie w sklepie Gentleman Store. Polecam „pogrzebać” w sklepie, ponieważ znajdziecie tam więcej produktów dla mężczyzn!

Propozycje prezentowe na Dzień Ojca cz 1
Żel do mycia- prezent uniwersalny

Zestaw kosmetyków

Jeśli chcielibyście dalej iść w kierunku kosmetyków, to warto pochylić się nad produktami marki Kovalite. Śmiało mogę polecić zestaw miniproduktów, składając się z  żelu do mycia, kremu nawilżającego oraz maski do twarzy. Celowo  zwracam uwagę na  zestaw mini produktów, żeby najpierw sprawdzić, przekonać się czy się spodobają.. Później można iść na całość. Te produkty pachną drzewami iglastymi ?

Zestaw mini produktów

Krem i maska dobrze się wchłaniają, pozostawiają skórę gładką i nawilżoną. Żel natomiast jest bardzo nietypowy – prawie się nie pieni, ale i tak doskonale zmywa pot (i łzy) z męskiej twarzy.

Co sądzicie o przedstawionych propozycjach?

Zaznaczam, że produkty są w różnych przedziałach  cenowych. Każdy powinien jednak znaleźć coś dla swojego Taty. W następnym tygodniu ciąg dalszy propozycji prezentowych na Dzień Ojca!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *